...

Hodowla Kotów Rasowych

Światowa Wystawa Kotów Rasowych w Warszawie

21 i 22 listopada 2009 roku byliśmy z naszymi kotami na Światowej Wystawie Kotów Rasowych w Warszawie. Bahiti uzyskała tam tytuł Grand European Champion oraz zdobyła pierwszy certyfikat do tytułu World Champion. Zafir uzyskał tytuł National Champion, a drugiego dnia certyfikat do tytułu International Champion.


Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Berlinie

24 października 2009 roku byliśmy uczestnikami Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych zarganizowanej przez klub Deutsche Edelkatze w Berlinie. Ocenie sędziny Eveline Preiss poddaliśmy kotkę Bahiti w klasie European Champion. Uzyskaliśmy tam drugi certyfikat do tytułu Grand European Champion.


Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Kaliszu

W dniach 12 i 13 września 2009 roku Stowarzyszenie Koty Rasowe po raz kolejny w tym mieście zorganizowało Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych. Poddaliśmy tam ocenie sędziów naszą  Bahiti. Kotka uzyskała tam trzeci certyfikat CACE, a zarazem tytuł European Champion. Na Wystawę pojechał z nami również kocurek Zafir, który ubiegał się o swoje pierwsze certyfikaty do tytułu National Champion.

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Oberhausen

29 sierpnia 2009 roku pojechaliśmy do Niemiec na Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych zorganizowaną przez Deutsche Edelkatze w Oberhausen. Prezentowaliśmy tam naszą Bahiti w klasie Grand International Champion. Kotkę oceniała Pani sędzina Vittoria Duchi z Włoch. Przyznała jej drugi certyfikat do tytułu European Champion.

MiędzynarodowaWystawa Kotów Rasowych w Parndorf


6 czerwca 2009 roku byliśmy uczestnikami Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych zarganizowanej przez klub Katzenunion Österreich w Parndorf. Ocenie sędziny poddaliśmy naszą kotkę Bahiti w klasie Grand International Champion. Uzyskaliśmy tam pierwszy certyfikat do tytułu European Champion.

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Bielsku-Białej


25 i 26 kwietnia 2009 roku odbyła się XI i XII Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Bielsku-Białej. Impreza została zorganizowana przez Stowarzyszenie Koty Rasowe. Na Wystawie prezentowaliśmy dwa nasze koty; Bahiti i Zafira. Na Wystawie obecne były również dwie kotki z naszego miotu; Zahra i Zaina.

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Rydze


21 i 22 marca 2009 roku byliśmy uczestnikami Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych w Rydze. Nasza kotka pierwszego dnia konkurowała w klasie Championów. Drugiego dnia była już oceniana w klasie Interchampion. Braliśmy również udział w organizowanym podczas Wystawy Specjalnym Pokazie Kotów Rasy Sphynx.

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Kaliszu


Wraz z początkiem  Nowego Roku  kontynuujemy karierę hodowlaną naszej Bahiti. W dniach 3 i 4 stycznia 2009 roku odbyła się IX i X Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Kaliszu zorganizowana przez Stowarzyszenie Koty Rasowe.  Kotka konkurowała o tytuł Najlepszego Kota Wystawy w klasie 11 - National Champion. Otrzymała kolejne nominacje CACIB; tym razem  do tytułu International Champion

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Toruniu


Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Toruniu to kolejna okazja, aby zaprezentować naszą Bahiti. Wystawa odbyła się w dniach 7 i 8 czerwca 2008 roku w holu aulii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Patronat nad wystawą sprawował Polski Związek Felinologiczny.Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Białymstoku


W dniach 26 i 27 kwietnia 2008 roku odbyła się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Białymstoku. Organizatorem imprezy był nasz macierzysty klub Stowarzyszenie Koty Rasowe. Byliśmy bardzo przejęci ponieważ po raz pierwszy wystawialiśmy naszą kotkę.Skontaktuj się z nami

Tel:  501 476 411

Tel:  603 193 602

Anna Czypek-Plesiak
64-600 Oborniki

e-mail: hodowla@duchnilu.pl

Znajdź na mapie