...

Hodowla Kotów Rasowych

Zafir Duch Nilu's*PLPłeć/sex - kocur, (1,0)
Kolor - d 09 21
 rudy pręgowany z białym


Choć to najmłodszy kociak w miocie, to jest najbardziej energicznym, pełnym werwy kocurkiem wśród rodzeństwa. Prowodyr wszelkich zabaw, ale także kłótni i bójek w miocie. Bardzo inteligentny maluch. To On zawsze jako pierwszy przybiega do miski z jedzeniem. Przyszły dominujący kocur w stadzie.

W dniu 24 lutego 2010 roku po półtora rocznej wspólnej przyjaźni nasz kocurek Zafir wypłynął wraz z Niną do Szwecji. Zafir od tego dnia mieszka w Sztokholmie. Jesteśmy dumni z naszego kocurka. Życzymy mu oraz jego Właścicielce wszelkich sukcesów.

Zaina Duch Nilu's*PLPłeć/sex - kotka, (0,1)
Kolor - f
czarny szylkret


Typowy szylkret. Pięknie umaszczona. Bardzo energiczna kotka, interesująca się wszystkim tym, co ją otacza. Chęć poznawania nowych rzeczy wyzwala w niej dodatkową enegrię. Uwielbia przebywać z rodzeństwem. Prowokuje do zabawy. Bardzo dobrze zapowiadająca się jako kotka wystawowa. Polecamy szczególnie do hodowli ze względu na jej umaszczenie, a także na jej charakter. Kotka bardzo lubi towarzystwo innych kotów.

Od 11 lutego Zaina mieszka z Panią Sylwią w Bydgoszczy. Życzymy Pani dużo radości z koteczki. Jesteśmy przekonani, że koteczka będzie rozpieszczana i kochana. Powodzenia na Wystawach. Pozdrawiamy !!!

Zafira Duch Nilu's*PLPłeć/sex - kotka, (0,1)
 Kolor - f 09
czarny szylkret z białym


Już od chwili narodzin kotka ta jest najsilniejszą, najmocniejszą w miocie. Szczególnie polecamy do hodowli ze względu na jej ubarwienie. Kolorystycznie bardzo zbliżona do jej matki. W przyszłości to pozwala mieć nadzieję na różnobarwne potomstwo. Jest  bardzo ciekawska, wszędzie jej pełno. Jej spojrzenie sprawia wrażenie, że doskonale rozumie, co się do niej mówi.

Dnia 7 grudnia Zafira opuściła macierzystą hodowlę i wyjechała do Piaseczna z Paniami Elżbietą  i Izą. Życzymy wszelkich sukcesów wystawowych, a w przyszłości również hodowlanych. Pozdrawiamy !!!

Zahra Duch Nilu's*PLPłeć/sex - kotka, (0,1)
 Kolor - f 09
czarny szylkret z białym


Podobnie jak jej siostra Zafira, kotka szczególnie nadaje się do przyszłej hodowli. Pod warunkiem odpowiedniego doboru partnera w przyszłości możemy być pewni potomstwa o różnorakim umaszczeniu. Kotka o bardzo proporcjonalnej budowie, choć drobniejsza niż jej siostra Zafira. Delikatna w stosunku do swojego rodzeństwa. Skora do zabawy.

W dniu 6 grudnia Zahra zamieszkała z cudowną rodziną w Głogowie. Opiekunowie obiecali stanąć na głowie, aby malutka czuła się u nich " jak w niebie ”. Pozdrawiamy !!!

Zakija Duch Nilu's*PL

 

Płeć/sex - kotka, (0,1)
Kolor - f
czarny szylkret


Kotka indywidualistka. Lubi przebywać z rodzeństwem, jednakże doskonale potrafi zająć się sama. Uwielbia bawić się swoją ulubioną zabawką - misiem. Dama - lubi przesiadywać na hamaku. Szczególnie polecamy tę kotkę dla osoby szukającej przyjaciela na długie lata. Bardzo dobrze rokująca jako kotka wystawowa. Przyszły właściciel będzie z niej dumny.

W dniu 4 marca mięliśmy przyjemność osobiście dostarczyć naszą Maleńką Pani Agnieszce do Nowego Sącza. Cieszymy się bardzo, że kotka trafiła do tak zaangażowanej Hodowczyni. Życzymy Pani wszelkich sukcesów hodowlanych i wystawowych. Pozdrawiamy !!!

Zanke Duch Nilu's*PLPłeć/sex - kocur, (1,0)
Kolor - n
 czarny


Kolor ubarwienia kota - czarny. Szczególnie dobrze zapowiadajcy się jako kocur wystawowy. Jest bardzo kontaktowy, uwielbia towarzystwo ludzi. Często wręcz domaga się brania na ręce. Nie jest nachalny w stosunku do rodzeństwa, lecz gdy się bawi to "na całego". Ze względu na charakter polecamy jako towarzysza na długie lata.

W dniu 7 lutego kocurek Zanke wyjechał z Panią Anną i jej córką Ewą do Łodzi. Życzymy Państwu wszelkich sukcesów wystawowych i hodowlanych. Pozdrawiamy !!!

Skontaktuj się z nami

Tel:  501 476 411

Tel:  603 193 602

Anna Czypek-Plesiak
64-600 Oborniki

e-mail: hodowla@duchnilu.pl

Znajdź na mapie